Vendero 

 

 

nie wymaga żadnych dodatkowych instalacji. Wystarczy, że posiadasz system InsERT GT i wykupisz abonament, a niemal natychmiast będziesz mógł rozpocząć pracę z Vendero.

 

pudlo

 

Vendero umożliwia każdemu szybkie i wygodne założenie własnego serwisu internetowego. Wystarczy wybrać jeden z wielu gotowych szablonów graficznych, liczbę podstron i elementy, które mają się na nich znaleźć. Stworzonym w ten sposób serwisem możesz zarządzać z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. 


Dzięki Vendero można stworzyć jeden z trzech typów serwisów: 

sklep internetowy – umożliwia wygodną sprzedaż towarów z Subiekta GT. Zamówienia ze sklepu trafiają bezpośrednio do Subiekta GT, a panel administracyjny zapewnia pełną kontrolę nad zawartością, wyglądem oraz funkcjonalnością serwisu;

witryna z ofertą – serwis prezentujący szczegółową ofertę produktów i usług (z podziałem na kategorie). Aplikacja importuje dane o towarach z Subiekta GT do witryny (m.in. nazwa, rodzaj, stan magazynowy, cena, a także opis towaru i zdjęcia). Można tam zamieścić również informacje o firmie, aktualności, dane kontaktowe oraz galerię zdjęć; 

firmowy serwis WWW – serwis, w którym można zamieszczać najważniejsze informacje o firmie, ogólny opis oferty, aktualności, dane kontaktowe, galerię zdjęć itp.

Copyright © 2019 Lambda-IT Oprogramowanie dla firm. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.